Počítačové prázdniny a pracovní "motivace"

30. srpna 2018 v 9:13 | BÁRA |  BLOG
Za posledních čtrnáct dní jsem se opravdu musela nutit, abych otevřela počítač. Plánovala jsem několik článků - a některé dokonce napsala, ale pak se mi zavřel prohlížeč a tento editor si nějak nedokázal zapamatovat, co jsem měla rozepsané a bylo to v čoudu. A to prostě na náladě nepřilepší. Tak jsem si prostě dala skoro va týdny bez počítače, ani jsem nekoukala na žádné filmy a seriály. Super odpočinek.

Už je tu konec srpna a já začínám chytat depresi, že mi zase začíná semestr a že budu muset pořádně vlítnout na diplomku. Už jsem sice začala, ale stránek mám zatím opravdu jen pár a bůhví, jestli je vůbec použiju. Ale opravdu jsem se snažila, aby ano. Tenhle rok bude zas plný stresů. Na konci jara mě čekají státnice a pak ze mě bude paní magistra, způsobilá učit.

Studium na pedáku mě vlastně docela bavilo, teď už studia končí a za rok už třeba budu nastupovat do práce. Upřímně? Děsím se toho. Už mám za sebou dvě praxe ve škole a ta děcka mě fakt hrozně deptala, hlavou mi pořád jenom lítalo, že mám třídu nevychovaných hovad, která nedokáží udržet pozornost.

To mě vede k tomu, že na poslední praxi a asi i pokud mám učit - chci na gympl. Já sama jsem z gymplu (nečekaně), a tam je to prostě jiné. Ne že by děcka nebyla v pubertě, ale pořád jsou na gymplu, kde by měli být zvyklí se učit a obvykle tak tomu bývá. Na poslední praxi mi paní učitelka, která mě vedla, na rovinu říkala, jak to je - a jestli můžu, ať to školství nechodím, jinak vyhořím během prvních pár let - kor na základní škole. Tomu říkám motivace hned do začátku!

Jistí mě trochu druhý obor, který není vyloženě učitelský a tím pádem bych do té školy vyloženě nemusela. Bude to za rok prostě pak boj - boj o to, nedostat se do školy :-D. Ale chtěla bych to zkusit. Třeba mě to bude bavit, co já vím. Hlavně se toho nebát! Což moc nejde.

A tady jedna fotka jako vzpomínka z prázdnin, v předchozích článcích je jich víc :-). Tenhle článek asi nebyl moc ucelený, ale potřebovala jsem se trochu vypovídat z toho, co mě trápí. Což je často škola.


Jak proběhly vaše prázdniny, nastupujete teď v září zase do školy/ začíná vám semestr?

BÁRA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama