Den blbec - večer blbec?

1. září 2018 v 20:22 | BÁRA |  BLOG
Dnešek začal vlastně výborně.

Vzbudila jsem se v Brně na svém studentském bytě s tím, že se jen nasnídám a jdu do fitka. Ano, nasnídala jsem se a šla do fitka. Byl to super pocit, teď chodím dvakrát do týdne a je to moc fajn. Sice už to bude brzo půl roku, co tam chodím, a vlastně to na mě vizuálně není moc vidět, ale říkám si, že když vydržím, třeba se to ještě za delší dobu opravdu nějak projeví. To je trošku mimo téma tohohle článku, ale prostě mě to trápí :-D. Chodím tam, aby se něco změnilo, což se prostě pořád neděje a trochu mě to štve.

No a pak už jsem se začala balit a chystat domů. V Brně navíc bylo moc hezky, tak nějak příjemně, jen trochu poprchalo, největší déšť mě minul. Cestou na vlak jsem se i dost zpotila, nepočítala jsem, že se tolik oteplí. Cestou domů jsem se dívala na American Horror Story Cult, a pak jsem četla Kingovy povídky Mlha.

Přemýšlím, kdy se mě zhostila tak špatná nálada, fakt nevím. Už cestou jak se stmívalo, tak se mi chtělo čím dál víc spát a byla jsem unavená, ačkoliv jsem moc neměla z čeho. No jenže pak jsem dorazila domů.

Máte sourozence? Válčíte s nimi? Já ano! A to ani nemusí být doma! Po dlouhé době jsem úplně sama doma, není tu ani máma, ani ségra (tatínek se nekoná, už dlouho). A první, co vidím, když přijedu, je kopa špinavého nádobí na lince, kterou prostě ségra jako obvykle neuklidila a to ani přesto, že věděla, že na bytě sotva někdo bude. A to už se ve mě fakt všechno hromadilo, abych bouchla. Znáte to, když třískáte čím můžete, a čekáte, že se vám uleví?

Pak jsem chtěla zapnout počítač. Mám už stařičký laptop, baterku zatím původní, takže okamžitě zapojuju nabíječku. A co se nestalo? JÁ TU NABÍJEČKU ROZLOMILA!!! Fakt. A to už jsem fakt lítala po bytě jak ďas a nadávala. Jo, to jsem ještě neříkala - ještě jsem si v tom vyšilování stihla načít flašku vína, ale ani to mi výjimečně nechutná. Nabíječku - budu doufat - mi snad spraví táta. Je to hrozně divně rozlomený, ale momentálně ji mám i zapojenou v prodlužce, leží to na stole a funguje. Stačilo by to dát k sobě a slepit - jenže je to tak debilní, že na to nemám sílu to udělat sama. Ach jo.

A tak jsem otevřela počítač a začala se z toho vypisovat. Asi je mi líp. Přemýšlím, že bych šla zase jednou kreslit, konečně tu mám na to prostor. Uvidím. Taky jsem přemýšlela, jestli sem svoje výtvory dávat nebo ne - na to mám instagram, tak nevím, jestli tím spamovat i tady... Asi sem jen hodím odkaz na ten instagram.. kdyby to někoho lákalo :-).

Doufám, že jste měli lepší den než já. Vlastně si říkám - dneska byl úplně takový první ošklivý den od léta - alespoň pro mě. Asi se na mě to počasí fakt podepisuje, myslím, že jsem právě zažila svou první podzimní depresi :-D. Ježiš, ono už je vlastně 1. září - kdo jdete do školy, tak zlomte vaz!

BÁRA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama