Playlistová krize

10. října 2018 v 21:00 | BÁRA |  BLOG
Čas od času se to stává. Mám v ruce mobil, zapnutý přehrávač, ale přejíždím jednu písničku za druhou a nenacházím vlastně žádnou, kterou bych chtěla poslouchat. Jendnoduše bych si mohla do telefonu dát hudbu novou - ale té práce! Jen připojit ten telefon k počítači, hrozná dřina!

Dneska jsem se k tomu konečně dokopala a při hledání nové hudby jsem přišla na pár věcí, o které se chci podělit.

První z nich je, že vždycky když mám nějakou krizi, Nine Inch Nails to jistí. Neznáte je? Zkuste je. Je to vlastně strašně stará skupina, vezmete-li, že když jsem se narodila, vydávali už několikáté album. Ale je to moje srdcovka. Zase jsem si je tedy po dlouhé době do playlistu zařadila. Jejich hudba je ta, kterou si plně vychutnávám hlavně s kvalitními sluchátky. Trent Reznor - jejich frontman - je také ale člověk, který skládá hudbu k filmům. Překvapilo by vás, pro co všechno ji tvořil. Zrovna teď jsem se dívala na dokument Before the Flood, který uvádí Leonardo Di Caprio - a kdo že to dělal hudbu...?

Potřebovala jsem taky něco, co by mě nakoplo, co mě baví poslouchat, když chodím svým zabijáckým tempem po městě. Nedávno jsem narazila na starou písničku od Hollyood Undead a znova se dostala k jejich albu Swan Songs. Nemám na tuhle hudbu náladu uplně vždycky, ale jednou za čas mi to hrozně zvedne náladu.

A v poslední řadě jsem objevila pro mě úplně nového interpreta a tím je SHELDRAKE. Poslouchám teď jeho album The Much Much How How And I. Má to úplně skvělou atmosféru, když to poslouchám, mám chuť se někam rozběhnout a smát se na celé kolo jak blázen - horší bude, až si rozkliknu texty a zjistím, že je to hrozně depresivní :-D (nerozumím úplně všemu, až tak dobrý angličtinář nejsem - hrozný také ne, ale nejlepší rozhodně ne).Mojí srdcovkou je samozřejmě Florence Welch. Její nejnovější album poslouchám pořád. Teď ještě vydala novou cover verzi od Toriho Amose. Zkuste to. Usmívající se

Bez jaké hudby momentálně nezvládnete den, co je vaším must-have?

BÁRA
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama